جلسه هئیت مدیره اتحادیه قرآنی اصفهان، ۲۰ مردادماه، با حضور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی کشور تشکیل شد.

vk61

بیست و نهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت استان اصفهان، صبح روز یکشنبه ، ۲۰ مردادماه، از ساعت ۶ تا ۸ صبح با حضور مرتضی طلایی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور تشکیل شد.
بنابر گفته حسین خاکسارهرندی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی اصفهان، نخستین جلسه هیئت مدیره این اتحادیه‌ بعد از بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون ادغام و به منظور تبیین بیشتر بند‌های بیانیه و پاسخ به سؤالات و شبهات با حضور رئیس هیئت مدیره اتحادیه قرآنی کشور تشکیل شد.

طی این جلسه نیز مرتضی طلایی به بیان توضیحات کلی از ابتدای روند ادغام و پاسخ به ابهامات پرداخت و همچنین برگزاری همایش مدیران عامل اتحادیه‌های قرآنی کشور در پایان هفته به میزبانی اردبیل اشاره کرد وگفت: در این همایش تلاش می‌شود با تبیین راه‌حل‌ها، مشکلات حل و فصل شود تا از این پس اتحادیه‌های قرآنی بدون درگیری به این مسائل، به امور مؤسسات قرآنی و ارتقای فعالیت‌های خود بپردازند.

vk62

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...