اجرای طرح «خانه‌های نورانی» در اصفهان

اجرای طرح «خانه‌های نورانی» در اصفهان

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی،فرهنگی قرآن وعترت استان اصفهان گفت: طرحی با نام «خانه‌های نورانی» با هدف گسترش جلسات سنتی قرآن در منازل و با رویکردی جدید در حال انجام است. 
حسین خاکسار هرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی،فرهنگی قرآن وعترت استان اصفهان درباره حمایت‌های انجام شده از مؤسسات و خانه‌های قرآنی اظهار کرد: طرحی با نام «خانه‌های نورانی» با هدف گسترش جلسات سنتی قرآن در منازل و با رویکردی جدید در حال انجام است که طی آن انتظار داریم ۱۵۰ جلسه در سال جاری برگزار شود.
وی ادامه داد: هر جلسه از این طرح در یک محله برگزار می‌شود و امیدواریم بتوانیم هر بار افراد جدیدی را به این طرح جذب کنیم. برای انجام این طرح لازم است در هر محله، یک نفر منزلش را برای برگزاری جلسه در اختیار ما قرار دهد، به علاوه یک مربی باید کلاس را اداره کرده و یک روحانی از مسجدی در همان محله در جلسه شرکت کند.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی،فرهنگی قرآن وعترت استان اصفهان افزود: اتحادیه نیز برای حمایت از جلسات، باید قرآن و رحل مورد نیاز هر جلسه را با کمک خیرین و نهادهای مختلف تأمین کرده و از جلسات ارزیابی داشته باشد تا بتواند محتوای آنها را تأمین کند.

vk15

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...