ارائه تسهیلات برای تشکل‌های قرآنی عضو اتحادیه اصفهان

0121

ارائه تسهیلات برای تشکل‌های قرآنی عضو اتحادیه اصفهان
طی مصوبه آخرین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات وتشکل های قرآن وعترت استان اصفهان در سال 97مقرر شد تا طی سال ۹۸ تسهیلاتی به مؤسسات عضو که تعامل بیشتری با اتحادیه دارند، پرداخت شود. جناب آقای حسین خاکسارهرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت اصفهان ضمن بیان این مطلب گفت: آخرین جلسه هیئت مدیره این اتحادیه در سال ۹۷،در روز ۱۸ اسفندماه با حضور اکثریت اعضا در محل این اتحادیه برپا شد.
وی با اشاره به مصوبات اخیر این جلسه، اظهار کرد: پرداخت تسهیلات به مؤسسات و خانه‌های قرآن طی سال ۹۸ از جمله مصوبات بود که برای پرداخت این وام از منبع مالی اتحادیه و بخشی دیگر از سوی مجمع خیرین کمک گرفته می‌شود. این تسهیلات بر مبنای میزان تعامل تشکل‌های قرآنی استان با اتحادیه و همچنین فرآیند عضویت آنها در اتحادیه به انجام رسیده است و در مجامع عمومی حضور فعال دارند، اعطا می‌شود.
خاکسارهرندی اصافه کرد: همچنین گزارشی کامل از برنامه‌ها و طرح‌های این اتحادیه با مؤسسات و خانه‌های قرآنی استان ارائه و برنامه‌های اجرایی برای سال آینده توسط اعضا پیشنهاد شد.
وی با اشاره به اینکه طی این جلسه مقرر شد تا اعضای هیئت مدیره، تقویم اجرایی اتحادیه را برای سال ۹۸ ارائه کنند تا برنامه‌ها و طرح‌های قابل اجرا مشخص و معین شود، بیان کرد: با توجه به نقش مؤسسات و خانه‌های قرآن در اجرایی کردن گام دوم بیانیه مقام معظم رهبری راجع به ارتقای معنویت در جامعه، در زمینه عملیاتی کردن این منویات، کمیته‌ای خاص این موضوع در اتحادیه تشکیل می‌شود.
مدیرعامل اتحادیه قرآنی اصفهان با اشاره به طرح خانه‌های نورانی در سطح استان، بیان کرد: این طرح در جلسه شورای توسعه استانی مصوب و ۶۰ جلسه در منازل برپا شد. همچنین طی آن مقرر شد که افرادی که تمایل دارند در منزلشان این طرح اجرا شود و مربیانی که علاقه‌مند به تدریس در این طرح هستند به هم معرفی شوند که این طرح از سال ۹۸ اجرایی می‌شود.

کانال اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...