پیش‌نویس تفاهم‌نامه اتحادیه قرآنی اصفهان با آموزش و پرورش استان تهیه می‌شود.

0113

پیش‌نویس تفاهم‌نامه اتحادیه قرآنی اصفهان با آموزش و پرورش استان تهیه می‌شود.

طی جلسه ۱۲ اسفندماه، مدیرعامل اتحادیه قرآنی اصفهان با مدیرکل آموزش و پرورش استان مقرر شد پیش‌نویس تفاهم‌نامه به منظور تعامل سازنده و بهره‌مندی از ظرفیت‌ها تهیه شود. جناب آقای حسین خاکسارهرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن وعترت استان اصفهان ضمن بیان این مطلب گفتند: با توجه به ارائه ظرفیت‌های مؤسسات قرآنی و بهره‌مندی از آن‌ها جلسه‌ای امروز، ۱۲ اسفندماه با حضور محمد اعتدادی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان و مهدی اسماعیلی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش اصفهان در سالن اجتماعات این اداره‌کل داشتند.
وی با اشاره به ارائه گزارش‌هایی از فعالیت مؤسسات قرآنی شهرهای مختلف اصفهان، ادامه داد: به دلیل اینکه بیشترین مخاطب تشکل‌های قرآنی مقطع دانش‌آموزان هستند، این امر نیازمند تعامل سازنده با آموزش و پرورش است.
آقای خاکسارهرندی اضافه کرد: مقرر شد موضوعات پیش‌نویس تفاهم‌نامه تهیه و تکمیل شود تا سال ۹۸ براساس تفاهم‌نامه اتحادیه قرآنی استان با اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، برنامه‌هایی اجرایی و عملیاتی شود.

0114

کانال اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...