ارزیابی فعالیت‌ها مؤسسات و خانه‌های قرآن شهرستان نایین

1

ارزیابی فعالیت‌های تشکل‌های قرآنی نایین به منظور مهارت‌افزایی و خودکفایی ارائه راهکارها و راه‌حل‌ها برای مهارت‌افزایی و خودکفایی مؤسسات و خانه‌های قرآن شهرستان نایین از جمله مواردی بود که طی جلسه مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره اتحادیه قرآنی اصفهان روز پنجم اسفندماه مطرح شد. جناب آقای حسین خاکسار هرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات وتشکل های فرهنگی مردمی قرآن وعترت استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: ارزیابی فعالیت‌ها مؤسسات و خانه‌های قرآن شهرستان نایین، طی روز گذشته، پنجم اسفندماه انجام شد.
وی با اشاره به اینکه این ارزیابی با همراهی علی فضیلتی، نایب رئیس اتحادیه انجام شد، ادامه داد: از برنامه‌های اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت اصفهان حضور در شهرستان‌ها و ارزیابی فعالیت‌های مؤسسات بود که این روند از مناطق محروم چون سمیرم آغاز شد و در دومین بازدید فعالیت تشکل‌های قرآنی شهرستان نایین ارزیابی شد.
خاکسارهرندی اضافه کرد: سپس جلسه‌ای با حضور سه مدیر مؤسسه و ۱۴ مدیر خانه قرآن موجود در شهرستان نایین در دارالقرآن این شهرستان تشکیل شد. طی آن، ضمن مطرح شدن مسائل و مشکلات، مواردی در خصوص مهارت‌افزایی و خودکفایی مؤسسات نیز مطرح شد.
وی ادامه داد: بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در کشور در ارتقای سطح فعالیت‌های مؤسسات قرآنی از دیگر مواردی بود که طی این جلسه به آن پرداخته شد.
خاکسارهرندی با اشاره به حضور تمام مسئولان شهرستان نایین، چون امام جمعه، فرماندار، بخشدار، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، از سوی آموزش و پرورش نایین در این جلسه، بیان کرد: مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای با فرمانداری شهرستان منعقد شود تا کمک‌ها و مساعدت‌هایی که از بهیاری‌ها اخذ می‌شود، زمینه اجرای برنامه‌های خوبی را برای سال ۹۸ در خانه‌های قرآن فراهم کند.

2

کانال اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...