راه‌اندازی کمیته قرآنی هیئات مذهبی شهر اصفهان

042

طی چندین جلسه اتحادیه قرآنی استان اصفهان با شورای هیئات مذهبی شهر اصفهان، مقرر شد کمیته قرآنی در هیئت مذهبی شهر اصفهان به صورت پایلوت راه‌اندازی شود.
جناب آقای حسین خاکسار هرندی، مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت استان اصفهان ضمن بیان این مطلب گفتند: هیئات مذهبی نقش مؤثری در ترویج علوم اهل‌بیت(ع) دارند، اما متأسفانه بحث قرآن و توجه به آموزه‌های قرآنی در میان آنها پررنگ نیست.
وی با اشاره به حدیث ثقلین و کنار هم بودن قرآن و اهل‌بیت(ع)، اظهار کرد: طی چندین جلسه با شورای هیئات مذهبی شهر اصفهان مقرر شد تا کمیته قرآن به صورت پایلوت و آزمایشی در هیئات این شهر راه‌اندازی شود و در صورت موفقیت در تمامی استان اصفهان این کمیته فعالیتش را ادامه خواهد داد.
خاکسارهرندی با تأکید بر اینکه در شهر اصفهان حدود ۶۰۰ هیئت مذهبی فعالیت می‌کند، اظهار کرد: جلسه‌ای با مربیان و رئیس ۶۰۰ هیئت مذهبی شهر اصفهان طی روز گذشته، ۱۳ بهمن‌ماه با حضور آیت‌الله طباطبایی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و حجت‌الاسلام رحمت‌الله اروجی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در مهدیه زهرای مرضیه شهر اصفهان برپا شد که طی آن، فعالیت‌های این کمیته قرآنی تشریح شد.
وی ادامه داد: هیئات مذهبی شهر اصفهان به ۱۴ ناحیه و بخش تقسیم شد که هر بخش یک مسئول دارد و هر هیئت یک رابط قرآن و مربی قرآن را معرفی می‌کند تا با مسئولان این بخش‌ها مرتبط باشد و گزارشی از فعالیت‌های قرآین هیئات و امکانات و تجهیزات آنها ارائه کند.
خاکسارهرندی تصریح کرد: در گام نخست، بر گسترش محافل قرآنی در هیئات مذهبی و تهیه شناسه‌ای از وضعیت قرآنی هر هیئت تأکید داریم.
یادآور می‌شود، طی این جلسه، حسین خاکسار هرندی، به عنوان مسئول قرآن هیئات مذهبی استان اصفهان معرفی شد.

043

 

 

کانال اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...