نشست مدیر کل محترم امور مالیاتی استان اصفهان جناب آقای بهروز مهدلو(به همراه معاونین)با مدیران موسسات و مراکز قرآنی استان اصفهان درخصوص امور مالیاتی موسسات

06

جناب آقای حسین خاکسارهرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی استان اصفهان در گفت‌وگو با ایکنا از اصفهان در رابطه با جلسه اخیر مدیران و فعالان مؤسسات قرآنی استان اصفهان با مدیرکل امور مالیاتی این استان، اظهار کردند: پیرو مشکلاتی که مؤسسات قرآنی در خصوص مسائل مالیاتی دارند و ضمن اینکه چندان هم با قوانین آشنا نبودند، با اداره کل امورکل مالیاتی برای برگزاری این جلسه هماهنگی کردیم.
وی ادامه داد: این جلسه برای مؤسسات قرآنی با هدف آموزشی برگزار شد و در پایان نیز زمانی صرف پرسش و پاسخ برای حل مشکلات توسط مسئولین امور مالیاتی انجام شد. در این زمینه آقای مهدلو، مدیرکل امور مالیاتی به همراه معاونین‌شان حضور یافتند و آموزش‌ها و راهکارهایی هم برای استفاده از معافیت‌ها ارائه کردند.
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان افزود: در ادامه این جلسه تفاهم نامه‌ای با امضای اتحادیه موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت و اداره کل امور مالیاتی استان منعقد شد که حوزه مستقلی برای موسسات قرآنی اختصاص یابد.
جناب آقای خاکسار هرندی خاطرنشان کرد: جلسه به خوبی برگزار و موسسات از آن راضی بودند و قرار شد که از این به بعد این ارتباط بیشتر و بهتر ادامه یابد. این جلسه برای شروع حرکت خوبی بود، چراکه قبلا ارتباط با امور مالیاتی ارتباطی خشک و اداری بود، اما با توجه به اینکه این موسسات، موسساتی مردمی هستند و بحث اقتصادی ندارند، قرار شد همکاری‌ها هرچه بیشتر و بهتر انجام شود.

07

کانال اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...