دیدار نماینده ولی فقیه در استان با هیات مدیره اتحادیه موسسات و تشکل های قرآنی استان اصفهان

03

نظر به نقش موثر نماینده محترم ولی فقیه در استان در توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی و مسولیت ایشان به عنوان ریاست شورای فرهنگ عمومی و شورای توسعه فعالیت های قرآنی، هیات مدیره اتحادیه موسسات و تشکل های قرآنی استان طی دیداری با ایشان، به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین علاءالدین رئیس هیات مدیره، حجت الاسلام یعقوبی معاون قرآن و عترت ارشاد اسلامی، آقای مسماریان رئیس اداره قرآنی تبلیغات اسلامی، برادر خاکساری مدیر عامل اتحادیه، آقای مهندس فضیلتی نائب رئیس هیات مدیره و آقایان نیکزاد و ابوطالبی از اعضاء اصلی هیات مدیره ضمن ارائه گزارشی از فرایند ادغام دو اتحادیه قرآنی در استان ها و تبدیل شدن آن ها به اتحادیه واحد و مشکلات جامعه قرآنی از لحاظ بودجه، حمایت و سیاست گذاری و ادغام شورای قرآنی در شورای فرهنگ عمومی که مورد اعتراض عزیزان بود و سایر موارد توصیحاتی را ارائه نموده و با توجه به نظرات حاضران بر پیگیری پیشنهاداتی موافقت نمودند.

01

پیشنهادات موافقت نموده شده توسط ایشان به شرح ذیل می باشد:
۱_ پیشنهاد گردید شورائی تحت یک عنوان مناسب (مثلا شورای قرآن استان) با حضور مسولین اتحادیه واحد قرآنی، ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات، اوقاف و امور خیریه، آموزش و پرورش و به ریاست نماینده محترم ولی فقیه که هر فصل با حضور ایشان و هر ماه با حضور نماینده ایشان برگزار و مصوبات آن در شورای فرهنگ عمومی منعکس و به تصویب نهائی برسد.
۲_ پیشنهاد گردید در خطبه های نماز جمعه و با هماهنگی ستاد نماز جمعه در زمینه اهمیت قرآن و نقش مردم در زمینه نذورات قرآنی، تبلیغات موثر همراه با شماره حساب مشخص اعلام تا کمک های مردمی در این زمینه جمع آوری گردد و همچنین به مناسبتهائی نماینده جامعه قرانی بعنوان سخنران پیش از خطبه ها، در زمینه فعالیت های قرآنی با مردم صحبت نماید.
۳_ مقرر شد با توجه به جای خالی تفسیر تخصصی ویژه جامعه قرآنی، جلسه تفسیر قرآن تخصصی و با حضور موسسات قرآنی و توسط حضرت آیت ا.. طباطبائی نژاد بزودی و بصورت مرتب برگزار گردد.
در پایان مصوب شد اینگونه جلسات حداقل هر فصل تکرار و پیگیری های لازم بعمل آید.

01

کانال اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...